Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Brno

Zájmové kroužky v Brně

Brno je působištěm Rytmiku od roku 1999. Hned s několika školami a školkami spolupracujeme od založení dodnes, jejich zájem nás velmi těší. Snažíme se naše aktivity samozřejmě i dále rozšiřovat, stejně jako témata našich kroužků. Naši metodici a lektoři vymýšlejí každý rok nové kroužky, aby si děti mohly vybrat z mnoha činností právě tu ideální pro ně.

Odměnou nám za to je, že každý rok přijde na naše kroužky více dětí a mnoho z nich se vrací. Cítíme se tím být zavázáni poskytovat kvalitní služby.

Ing. Pavla Přikrylová

          

 

Pavla se stala koordinátorkou pro Brno od jara 2016, avšak již dlouho toužila po této práci, která je pro ni zároveň koníčkem. Současně také vede jako lektorka kroužek Keramiky a podílí se na tvorbě a didaktickém zpracování metodických materiálů.
Je velmi aktivní a všestranný člověk, který má mnoho zájmů, týkajících se především dětí. Věnovala se práci v sociálních službách a práci s handicapovanými dětmi. Pracovala nejen jako pedagog v Domě ekologické výchovy Lipka a v mateřských školách, ale také spolupracovala na grantech EU a doteď se věnuje tvorbě projektů přírodních zahrad. Jak o sobě sama říká: ,,je pedagog nejen tělem, ale i duší a pracovat s dětmi je pro ni velkým posláním“.

Říká o sobě
Konečně  se mi  splnil sen.  Pracuji naplno s dětmi a pro  děti.  Vzpomínám si na začátky svých učitelských sklonů, které jsem uplatňovala jako vedoucí na letních táborech,  pak na táborech  Hnutí Brontosaurus, v zájmových kroužcích, v mateřském centru a ve  sportovních klubech. Za  vrchol svojí „pedagogiky“ považuji výchovu dcery a syna. Obě mé děti pracují s dětmi, syn ve  skautu a dcera studuje učitelství pro MŠ. Myslím, že  tahle práce je posláním a jsem za ni šťastná. Snažím se být co nejvíce vstřícná ředitelkám a ředitelům škol a školek a nápomocná našim lektorům, veselá a tvořivá s dětmi v kroužku.

Motto
„ Vidím svět dětskýma očima.“

Koordinátorka:
Ing. Pavla Přikrylová
Tel.: 732 151 235
brno@rytmik-krouzky.cz


Asistentka:
Eva Konečná
Tel.: 777 758 960
 

Kancelář:
RYTMIK Dětem o.p.s.
Provazníkova 7
613 00  Brno – černá Pole


 
 
 
 Zpět do kontaktů

banner 1banner 2banner 3banner 4