cz
Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Ceny

Ceny

Cílem našich kroužků je rozvíjet v dětech kreativitu a pomoci jim najít cestu k aktivnímu trávení volného času, a proto nechceme, aby byla cena kurzovného překážkou v tom, zda se může dítě našich kroužků účastnit či nikoliv.

Snažíme se držet nízkou cenu za kroužky, a tak zpřístupnit naše aktivity všem dětem z mateřských i základních škol. Přicházíme s pestrou nabídkou kroužků s různým zaměřením. Některé kroužky jako např. keramika sice vyžadují příplatky navíc za materiál, ale i jejich cenu se snažíme držet na minimu.

Kurzovné se u většiny kroužků pohybuje v rozmezí od 790 Kč do 1380 Kč na jedno školní pololetí (15 lekcí), a to v závislosti na typu kroužku a daném regionu. Konkrétní cena je vždy uvedena na plakátech nebo letácích, které najdete ve Vaší MŠ a ZŠ. U některých kroužků může být kurzovné navýšeno o pronájem prostor.

U kroužku Keramiky je cena navýšena o 490 Kč za výpaly a keramický materiál na jedno školní pololetí.

U kroužků Tvořivých ručiček, Tvořivých dílen a výroby šperků, Šikovného fotografa, Balení dárků a výroby přáníček, Malování a kreslení, Šikovného kutila a Švadlenky  je cena navýšena o 200 Kč na jedno školní pololetí za výtvarný materiál.

U kroužku Malého kuchaře je cena navýšena o 300 Kč za suroviny na jedno školní pololetí.

U Divadelního a dramatického kroužku pro ZŠ je cena navýšena o 200 Kč za masky a rekvizity na jedno školní pololetí.

U Divadelního kroužku pro MŠ je cena navýšena o 100 Kč za masky a rekvizity na jedno školní pololetí.

U Novinářského kroužku je cena za materiál navýšena o 70 Kč na jedno školní pololetí.

U kroužku Logopedické prevence Povídálek je cena navýšena o 198 Kč na celý školní rok za podrobné pracovní listy nezbytné pro domácí procvičování.

U ,,Kroužku pro kluky“ (jedná se o název kroužku určený přímo pro chlapce) je cena za materiál navýšena o 198 Kč na jedno školní pololetí.

Učebnici angličtiny, noty na kroužek flétničky, flétničku, florbalovou hokejku a hůlky pro mažoretky si můžete koupit u nás nebo v obchodech.

Cena za učebnici angličtiny je 250 Kč.
Cena za notičky na kroužek flétničky je 198 Kč.
Cena zobcové flétny Yamaha 24b je 249 Kč.
Cena florbalové hokejky je 250 Kč.
Cena hůlek pro mažoretky je 249 Kč.
Cena pomponů pro roztleskávačky je 198 Kč.

banner 1banner 2banner 3banner 4