Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | České Budějovice

Kroužky v Českých Budějovicích

Rok 2009 byl tím, kdy jsme v Českých Budějovicích oslovili první mateřské a základní školy. Podařilo se nám navázat spolupráci s mateřskými i základními školami napříč celým městem. Samozřejmě se snažíme stále vylepšovat naše služby a kroužky, abychom i v Českých Budějovicích měli spoustu spokojených dětí a rodičů.

Prostřednictvím našich tématicky rozmanitých kroužků i zde nabízíme dětem aktivní způsob, jak mohou trávit volný čas. Naší snahou je, abychom dětem rozšířili obzory a naučili je novým věcem. Každý rok proto nabízíme nová témata kroužků.

Ing. Blanka Kotková

 
 
          

 

Blanka se od čtyř let věnovala tanci, od baletu přes scénický tanec, disco dance až po street dance, hrála basketbal, volejbal a nebyla jí cizí ani atletika. Prošla přípravkou na sportovní gymnázium a při studiu na VŠCHT vzdělávala ve svém oboru děti a mládež.


Jejím největším potenciálem je organizační talent, cit pro dětskou duši a komunikativnost, díky tomu je v Rytmiku na pravém místě.

Říká o sobě

Budoucnost je v našich dětech, proto jsem šťastná a pyšná sama na sebe, že mohu pracovat pro společnost Rytmik a pokusit se tvořit z dětí bytosti, které budou pýchou nás všech – cílevědomé, samostatné, vzdělané a hlavně osoby, které jsou sebevědomé a dokážou překonat sebe sama.


Tato práce je pro mne spojení všech mých oblíbených aktivit a bonusem je, že za sebou vidím výsledek v podobě spokojených dětí i rodičů!

Motto
„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ OSCAR WILDE

Koordinátorka:
Ing. Blanka Kotková
Tel.: 777 758 962
cb@rytmik-krouzky.cz

Korespondenční adresa:
RYTMIK Dětem o.p.s.
Bořivojova 1059/46
130 00  Praha 3 – ŽižkovKateřina Vaněčková

             

 

Katka nejprve pracovala v Rytmiku v Praze, kde 3 roky působila jako lektorka sportovního kroužku a podílela se i na celkové organizaci školního roku. Když se přestěhovala do Českých Budějovic, s radostí jsme ji nabídli, aby se stala koordinátorkou pro toto město.

Katka je temperamentní, pragmatická a má mnoho zajímavých koníčků, mezi hlavní patří vzdušná akrobacie a paddleboarding. Práci s dětmi se věnuje od 15 let, působila jako vedoucí na letních táborech a také jako trenérka atletiky.

Říká o sobě
Práce v Rytmiku je pro mě ideální propojení toho, v co jsem doufala. Je to práce s dětmi a pro děti, práce mezi lidmi a není stereotypní.

Naučila mě, jak komunikovat s různými typy lidí a to je věc, kterou si ponesu dále do života. Nikdy bych nemohla dělat něco, co nemá smysl a tahle práce smysl má.

Motto
„S úsměvem jde všechno lépe.“

Asistentka:
Kateřina Vaněčková

 
Zpět do kontaktů

banner 1banner 2banner 3banner 4