Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Hodonín

Zájmové kroužky v Hodoníně

Ve městě Hodonín začal Rytmik působit v roce 2011. Za poměrně krátkou dobu se nám zde podařilo navázat spolupráci s mnoha školkami i základními školami. Náš tým zde pracuje na tom, aby se kroužky dostaly k co nejvíce dětem. Naší prioritou je ukázat dětem, jak aktivně a zábavně trávit volný čas. Snažíme se také vymýšlet nové kroužky, aby si děti měly opravdu z čeho vybírat.

Ing. Pavla Přikrylová

           

 

Pavla začala v Rytmiku pracovat jako lektorka kroužku hry na flétnu a vedla také kroužky výtvarné. Hned od začátku se stala významnou posilou celého týmu a podílela se na celkové organizaci chodu naší společnosti.

Pavla je velmi aktivní, poctivá a obětavá. Podílí se na tvorbě metodik a výrazně přispívá k celkovému vylepšování služeb, které Rytmik nabízí. Působila i na dětských táborech a podílela se na přípravě rozmanitých akcí pro děti.

Říká o sobě
V Rytmiku pracuji, protože mě baví učit děti něčemu novému a trávit s nimi smysluplně čas. Jsem ráda, že mám díky Rytmiku šanci se věnovat tomu, co mě v životě baví a naplňuje. Největší radost mám z toho, když mohu kroužky navštívit nebo přímo učit. Dětský úsměv a spokojenost mě nabíjí a dává mi motivaci k tomu, abych pracovala ještě více a pomohla naší společnosti zdokonalovat kroužky a nabízet dětem aktivní zábavu.

Motto
„ Vidím svět dětskýma očima.“

Koordinátorka:
Ing. Pavla Přikrylová
Tel.: 732 151 235
hodonin@rytmik-krouzky.cz

Kancelář:
RYTMIK Dětem o.p.s.
Provazníkova 7
613 00  Brno – černá Pole

banner 1banner 2banner 3banner 4