Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Hradec Králové

Kroužky v Hradci Králové

V Hradci Králové působíme od roku 2012. Již nyní ale můžeme říci, že se naše kroužky staly velmi oblíbené. Naším cílem je vytvořit takové kroužky, prostřednictvím kterých budou moci děti aktivně trávit volný čas při činnostech, které je baví.

Každý rok nabízíme nová témata, aby si mohlo svůj kroužek vybrat každé dítě.

Ing. Pavla Škeříková

          

 

Pavla pracuje v Rytmiku již od roku 2003. Začínala jako lektorka keramiky a tanečků, od roku 2006 až 2008 byla koordinátorkou pro Prahu, dále působí jako koordinátorka pro Hradec Králové a Východní Čechy a nyní je také programovou manažerkou. Její pracovní náplní je rozvíjet aktivity naší společnosti a díky tomu je Pavla vlastně srdcem i duší Rytmiku. Je milá, ochotná, spolehlivá, a právě proto si jí velice vážíme. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor regionalistika a veřejná správa s vedlejší specializací na Učitelství ekonomických předmětů.

Říká o sobě

Jako malá jsem navštěvovala zájmové kroužky pro děti a hned při první příležitosti jsem se také chopila lektorství, neboť mě tato práce velmi baví a v přítomnosti dětí se cítím bezvadně. Líbí se mi jejich smysl pro humor, bezprostřednost a otevřenost. Vedla jsem kroužky mladých požárníků, jezdila na tábory jako vedoucí a již 15. rokem jsem lektorkou tanečního a keramického kroužku.


Motto
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“

Koordinátorka:
Ing. Pavla Škeříková
Tel.: 724 210 198
hk@rytmik-krouzky.cz

Kancelář:
RYTMIK Dětem o.p.s.
Bořivojova 1059/46
130 00 Praha 3 – ŽižkovZpět do kontaktů

banner 1banner 2banner 3banner 4