Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Kontrolorka kvality

Kontrolorka kvality

Chceme mít jistotu, že jste s námi spokojení. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a zároveň zajistit ten nejvyšší standard. Z toho důvodu jsme náš tým posílili o kontrolorku kvality. Náplní její práce je dohled nad ostatními koordinátorkami a zajištění správného fungování kroužků v případě pracovní neschopnosti oblastního koordinátora.

Naše kontrolorka je vám k dispozici v případě, kdy se nemůžete spojit s vaší oblastní koordinátorkou. Se všemi běžnými dotazy se prosím obraťte na regionální koordinátorky.

Bc. Zuzana Stanková - kontrolorka kvality našich kroužků

          

 

Zuzka navštěvovala naše kroužky už jako malá holka, my jsme velmi rádi, že se jí zalíbily natolik, že se později stala naší lektorkou. Nejdříve v Rytmiku pracovala 3 roky jako lektorka pro sportovní kroužek a současně ochotně pomáhala organizovat provoz ostravské pobočky Rytmiku. Od roku 2012 do roku 2014 působila jako koordinátorka pro Ostravu. Nyní má na starost kontrolu kvality kroužků a realizaci nových projektů naší společnosti. Zuzka je spolehlivá, cílevědomá, pracovitá a velmi milá.

Říká o sobě
Už od mládí jsem se věnovala outdoorovým kurzům, zážitkové pedagogice a volnočasovým aktivitám pro děti. Když jsem v Rytmiku dostala příležitost rozvíjet svoje organizační schopnosti, byla to pro mě výzva, kterou jsem chtěla zvládnout. V Rytmiku jsem se naučila, jak pracovat s dětmi a současně i spoustu nových věcí z oblasti managementu, marketingu.

Motto
„Ráda přijímám výzvy, motivují mě a posouvají v životě dál.“


Kontrolorka kvality:
Bc. Zuzana Stanková
Tel.: 777 758 972
reditelka@rytmik-krouzky.cz

 


Zpět do kontaktů

banner 1banner 2banner 3banner 4