Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Olomouc

Zájmové kroužky v Olomouci

V Olomouci byla pobočka naší společnosti otevřena už v roce 1999. Jsme hrdí na to, že se nám podařilo navázat spolupráci s mateřskými i základními školami napříč celým městem a okolím. S mnoha z nich spolupracujeme po celou dobu naší působnosti.

I v Olomouci se snažíme plnit náš hlavní cíl: dokázat a ukázat dětem, že volný čas mohou trávit aktivně, zábavně a současně i naučně. Snažíme se o to, aby se kroužky dostaly i na další školy i školky a staly se přínosné pro všechny děti. Každý rok připravujeme nová témata, aby si děti mohly vybírat a zkoušet nové věci.

Ing. Jana Grygerková

        

 

Jana již dlouho toužila po práci s dětmi a pro děti. Je zkušenou lektorkou florbalu, bojových sportů a sebeobrany, je vedoucí letních dětských táboru, organizuje exkurze a soutěže. Ráda tvoří rukodělné práce a líbí se jí jezdit na výlety do přírody. Dlouhodobě se věnuje požárnímu sportu a účastní se soutěží s dětmi. Vystudovala VŠB - TU Ostrava, avšak mnoho let se věnuje i pedagogice a práci s dětmi.

Říká o sobě

Práce pro RYTMIK je pro mě spíše posláním než prací, protože práce s dětmi a pro děti mě životně nejvíce motivuje. Ráda komunikuji s řediteli základních a mateřských škol a nabízím jim naše kroužky, které vhodně doplňují jejich školní vzdělávací program.

Baví mě práce s našimi lektory, převážně studenty vysokých škol. Personalistiku vnímám jako svoji silnou stránku.

Motto
„Nikdy nelituj to, co jsi udělal, lituj jen to, co jsi neudělal.“

Koordinátorka:
Ing. Jana Grygerková
Tel.: 734 851 789
olomouc@rytmik-krouzky.cz

Korespondenční adresa:
RYTMIK Dětem o.p.s.
28. října 359/210
709 00 Ostrava - Mariánské HoryZpět do kontaktů

banner 1banner 2banner 3banner 4