Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Ostrava

Zájmové kroužky v Ostravě

Ostrava je městem, kde jsme založili vůbec první pobočku společnosti Rytmik v České republice, stalo se tak v roce 1997. Začátky Rytmiku nebyly jednoduché. Začínali jsme totiž bez větších zkušeností v tomto oboru, ale dokázali jsme, že naše práce má smysl a je pro děti prospěšná. Postupem času se naše kroužky stávaly populárnějšími a dnes již máme na Ostravsku opravdu dlouhou tradici.

Každý rok je v Ostravě o naše kroužky větší zájem, což je naší motivací pro neustálé zdokonalování našich služeb. Chceme dětem nabídnout aktivní trávení volného času.

Ing. Jana Grygerková

        

 

Jana již dlouho toužila po práci s dětmi a pro děti. Je zkušenou lektorkou florbalu, bojových sportů a sebeobrany, je vedoucí letních dětských táboru, organizuje exkurze a soutěže. Ráda tvoří rukodělné práce a líbí se jí jezdit na výlety do přírody. Dlouhodobě se věnuje požárnímu sportu a účastní se soutěží s dětmi. Vystudovala VŠB - TU Ostrava, avšak mnoho let se věnuje i pedagogice a práci s dětmi.

Říká o sobě

Práce pro RYTMIK je pro mě spíše posláním než prací, protože práce s dětmi a pro děti mě životně nejvíce motivuje. Ráda komunikuji s řediteli základních a mateřských škol a nabízím jim naše kroužky, které vhodně doplňují jejich školní vzdělávací program.

Baví mě práce s našimi lektory, převážně studenty vysokých škol. Personalistiku vnímám jako svoji silnou stránku.

Motto
„Nikdy nelituj to, co jsi udělal, lituj jen to, co jsi neudělal.“

Koordinátorka:
Ing. Jana Grygerková
Tel.: 604 880 320
ostrava@rytmik-krouzky.cz

Kancelář:
RYTMIK Dětem o.p.s.
28. října 359/210
709 00 Ostrava - Mariánské HoryZpět do kontaktů

banner 1banner 2banner 3banner 4