Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Plzeň

Zájmové kroužky v Plzni

V Plzni působíme od roku 2004 a těší nás, že jsme zde dokázali rozšířit naše aktivity do mnoha základních i mateřských škol. S některými spolupracujeme od počátků až dodnes a těší náš, že se naše kroužky stále líbí.

Každý rok chceme dětem nabídnout ještě více, proto nabídku rozšiřujeme o nová témata tak, aby si každé dítě mohlo vybrat zajímavou činnost. Chceme dětem i rodičům ukázat, že aktivní trávení volného času může mít mnoho podob a těší nás, že se nám to daří. Důkazem pro nás je rostoucí počet dětí, které se do kroužků hlásí.

Andrea Forghieriová, DiS.

          

 

Andrea si práci v Rytmiku okamžitě zamilovala. S vedením kroužků má zkušenosti a pohyb ji není cizí, neboť se sama věnovala v dětství nesčetným aktivitám. Právě ve školce začala s moderní gymnastikou a baletem, které u nás plánuje vyučovat. Díky dlouhodobým aktivitám rozezná kvalitu kroužků a úroveň znalostí lektora. I za relativně krátkou spolupráci dokázala své nadšení promítnout​ do organizace našich kroužků.

Říká o sobě

V dnešní době si stále více a více uvědomuji, že je jedno v jakém století  nebo státě žijeme, ale že jednou ze skvělých věcí, kterou můžeme pro sebe udělat, je najít práci, která nás baví a naplňuje.

To nejlepší co po sobě na tomto světě můžeme zanechat jsou naše vědomosti a hlavně naše děti. Nechme je vynikat a objevovat nové věci. To ony jsou naší budoucností. Ač jsem dle vzdělání nutriční terapeutkou, vyzkoušela jsem i jiné zaměstnání. Dnes mohu s úsměvem na tváři říci, že v Rytmiku se cítím nejen velice spokojeně, ale také jako DOMA.

Motto

"Nejsi jako každý, protože každý je každý."

       

Koordinátorka:
Andrea Forghieriová, DiS.
Tel.: 777 395 000
plzen@rytmik-krouzky.cz

Korespondenční  adresa:
RYTMIK Dětem o.p.s.
Bořivojova 1059/46
130 00  Praha 3 – ŽižkovZpět do kontaktů

banner 1banner 2banner 3banner 4