Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Plzeň

Zájmové kroužky v Plzni

V Plzni působíme od roku 2004 a těší nás, že jsme zde dokázali rozšířit naše aktivity do mnoha základních i mateřských škol. S některými spolupracujeme od počátků až dodnes a těší náš, že se naše kroužky stále líbí.

Každý rok chceme dětem nabídnout ještě více, proto nabídku rozšiřujeme o nová témata tak, aby si každé dítě mohlo vybrat zajímavou činnost. Chceme dětem i rodičům ukázat, že aktivní trávení volného času může mít mnoho podob a těší nás, že se nám to daří. Důkazem pro nás je rostoucí počet dětí, které se do kroužků hlásí.

Andrea Forghieriová, DiS.

          

 

Andrea si práci v Rytmiku okamžitě zamilovala. S vedením kroužků má zkušenosti a pohyb ji není cizí, neboť se sama věnovala v dětství nesčetným aktivitám. Právě ve školce začala s moderní gymnastikou a baletem, které u nás plánuje vyučovat. Díky dlouhodobým aktivitám rozezná kvalitu kroužků a úroveň znalostí lektora. I za relativně krátkou spolupráci dokázala své nadšení promítnout​ do organizace našich kroužků.

Říká o sobě

V dnešní době si stále více a více uvědomuji, že je jedno v jakém století  nebo státě žijeme, ale že jednou ze skvělých věcí, kterou můžeme pro sebe udělat, je najít práci, která nás baví a naplňuje.

To nejlepší co po sobě na tomto světě můžeme zanechat jsou naše vědomosti a hlavně naše děti. Nechme je vynikat a objevovat nové věci. To ony jsou naší budoucností. Ač jsem dle vzdělání nutriční terapeutkou, vyzkoušela jsem i jiné zaměstnání. Dnes mohu s úsměvem na tváři říci, že v Rytmiku se cítím nejen velice spokojeně, ale také jako DOMA.

Motto

"Nejsi jako každý, protože každý je každý."

       

Koordinátorka:
Andrea Forghieriová, DiS.
Tel.: 604 880 328
plzen@rytmik-krouzky.cz

Korespondenční  adresa:
RYTMIK Dětem o.p.s.
Bořivojova 1059/46
130 00  Praha 3 – Žižkov

           


Mgr. Tereza Pelcrová - personalistka pro Plzeň a okolí

Tereza začala v Rytmiku pracovat v roce 2006 jako lektorka tanečního a divadelního kroužku, později působila 6 let jako koordinátorka pro Prahu. Poté, co se odstěhovala z Prahy zpět na své rodné Plzeňsko, pracuje v naší společnosti od roku 2013 jako marketingová manažerka. Terezka je velmi důležitou součástí naší společnosti, její pozice vyžaduje velké pracovní nasazení, proto si její práce velmi vážíme. Má velké zásluhy na rozvoji Rytmiku. Je zodpovědná, milá a přátelská. Terezka je osobou, bez které by nemohl Rytmik fungovat tak skvěle.

Říká o sobě
Do Rytmiku jsem nastupovala původně jako lektorka tanečního a divadelního kroužku. I když to byla moje první zkušenost s vedením kolektivu takto malých dětí, práce s nimi mě okouzlila a naplňuje mě dodnes. Jsem ráda, že se mohu podílet na řízení a zlepšování našich kroužků pro děti.

Motto
„Malý je ten, kdo má malé cíle.”Zpět do kontaktů

banner 1banner 2banner 3banner 4