Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Praha

Zájmové kroužky v Praze

V Praze působíme již od roku 2002. Naše kroužky si našly oblibu v mateřských i základních školách po celém městě i okolí, což nás velmi těší a motivuje k tomu, abychom aktivity rozšiřovali dále. Koordinátorky, metodici i lektoři se snaží vymýšlet nové kroužky a rozšiřovat ty stávající, aby dětem dali možnost se realizovat v rozmanitých činnostech.

Za dlouhou dobu působnosti v hlavním městě jsme se mohli seznámit s mnoha dětmi, kterým jsme nabídli aktivní trávení volného času při sportu, tanci, hraní na hudební nástroje, výtvarné a kreativní činnosti, jazykových kurzech a mnoha dalších kroužcích.

Barbora Paye

 
       
      

Bára studovala na britské univerzitě v Praze marketing, management, reklamu a komunikaci. Poté působila jako marketingová manažerka ve vetších korporacích v Praze. Žila několik let v Belgii a Irsku.
Bára je velmi aktivní, spolehlivá a obětavá. Má v sobě optimistického ducha. Její nadšení pracovat pro Rytmik a její několikaleté pracovní, ale i životní zkušenosti, jsou přínosem pro naší společnost. Bára je kreativní, ráda cestuje, miluje přírodu, kulturu a umění.

Říká o sobě
Myslim si, že práce s dětmi je posláním a je rozhodně smysluplná. Velmi mě těší, že mohu pracovat ve společnosti jejiž cílem je v dětských duších uchovávat radost a zároveň rozvíjet jejich dovednosti a kreativitu. Myslím si, že mojí nejsilnější stránkou je pozitivní interakce s lidmi, preciznost, zodpovědnost a ochota se neustále učit novým věcem. Jsem optimistická, empatická, ale zároveň důsledná a nerada slyším, že něco nejde. Říká se, že smích je kořením života a myslím si, že dětský smích je ten nejkrásnější. Na dětech mě nejvíce fascinuje jejich upřímnost, přirozenost a jejich kreativita. Práce v Rytmiku je dynamická a není stereotypní a to mi maximálně vyhovuje.

Motto
„Nejkrásnější hudba je lidský smích.“

Koordinátorka:
Barbora Paye
Tel.: 736 456 700
praha@rytmik-krouzky.cz

Kancelář:
RYTMIK Dětem o.p.s.
Bořivojova 1059/46
130 00 Praha 3 – Žižkov

 

Asistent:
Jakub Pácal
Tel.: 734 851 788
praha@rytmik-krouzky.cz

 
Zpět do kontaktů

banner 1banner 2banner 3banner 4