Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Střední Čechy

Střední Čechy

Ve Středočeském kraji jsme naši pobočku založili již v roce 2004. Naše kroužky jsou v mnoha městech tohoto kraje populární už od samého začátku. Velmi nás těší, že zájem rodičů a dětí o kroužky roste.

Chceme dětem nabídnout aktivní trávení volného času při sportování, hraní na hudební nástroje i při jiných činnostech jako je třeba tvoření, modelářství apod. Náš kolektiv každý rok vymýšlí nové aktivity a zdokonaluje stávající kroužky, aby si děti mohly vybrat opravdu to, v čem se chtějí realizovat.

Barbora Paye

          

 

Bára studovala na britské univerzitě v Praze marketing, management, reklamu a komunikaci. Poté působila jako marketingová manažerka ve vetších korporacích v Praze. Žila několik let v Belgii a Irsku. Bára je velmi aktivní, spolehlivá a obětavá. Má v sobě optimistického ducha. Její nadšení pracovat pro Rytmik a její několikaleté pracovní, ale i životní zkušenosti, jsou přínosem pro naší společnost. Bára je kreativní, ráda cestuje, miluje přírodu, kulturu a umění.

Říká o sobě
Myslim si, že práce s dětmi je posláním a je rozhodně smysluplná. Velmi mě těší, že mohu pracovat ve společnosti jejiž cílem je v dětských duších uchovávat radost a zároveň rozvíjet jejich dovednosti a kreativitu. Myslím si, že mojí nejsilnější stránkou je pozitivní interakce s lidmi, preciznost, zodpovědnost a ochota se neustále učit novým věcem. Jsem optimistická, empatická, ale zároveň důsledná a nerada slyším, že něco nejde. Říká se, že smích je kořením života a myslím si, že dětský smích je ten nejkrásnější. Na dětech mě nejvíce fascinuje jejich upřímnost, přirozenost a jejich kreativita. Práce v Rytmiku je dynamická a není stereotypní a to mi maximálně vyhovuje.

Motto
„Nejkrásnější hudba je lidský smích.“

Koordinátorka:
Barbora Paye
Tel.: 736 456 700
praha@rytmik-krouzky.cz

Korespondenční  adresa:
RYTMIK Dětem o.p.s.
Bořivojova 1059/46
130 00  Praha 3 – ŽižkovZpět do kontaktů

banner 1banner 2banner 3banner 4