cz
Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Tábory

O našich táborech

Vážení rodiče,

vítáme Vás na našich stránkách, v sekci určené pro tábory. Pokud se chcete dozvědět více o našich táborech, klikněte prosím na tlačítka, která najdete níže.
Děkujeme Vám za Váš zájem a věříme, že Vás následující informace zaujmou. Uděláme vše, aby se Vašemu dítěti na našem táboře líbilo a bylo spokojené.

Těšíme se na Vaše děti.

Program tábora Ubytování a strava Základní informace a cena
Seznam věcí na tábor Poprvé na táboře Zdravotní péče a bezpečnost
Dokumenty ke stažení Kontakt Přihláška na tábor

Organizování zájmových činností pro děti, jak v prostředí mateřských, tak i základních škol, se věnujeme již od roku 1997. Již v roce 2002 jsme rozšířili naši činnost a začali jsme pořádat první letní tábory.
Tvorba programů a vymýšlení zábavných her, či aktivit různého zaměření, nás velmi baví a naplňuje. Jelikož je pro nás každé dítě důležité, přistupujeme a věnujeme se každému individuálně.


Za naší prací stojí mnoho let praxe a díky tomu můžeme nabídnout bohaté zkušenosti, kvalitu, profesionální a seriózní přístup, spolehlivost a tradice.
Vše samozřejmě maximálně využíváme ve prospěch dětí.

 

Program táborů vymýšlíme tak, abychom smysluplně využili čas a zároveň dětem nabídli pestré činnosti a zábavné hry.

Úkolem našich vedoucích a lektorů je dětem pomáhat rozvíjet jejich osobnost, dovednosti, kreativitu, logické myšlení, zručnost i týmového ducha. Chceme, aby si děti tábor užívaly a strávily čas společně s námi co nejlépe. Nadšení, zájem a spokojenost dětí nám přináší energii a zároveň pro nás znamená velkou motivaci. 

 

Táborové vedoucí pečlivě vybíráme z řad našich vlastních lektorů různého zaměření a všichni prošli odborným školením. Většina z nich se věnuje nebo již vystudovala obor zážitkové pedagogiky.

 

Největší odměnou pro nás je, když vaše dítě odjíždí z tábora nadšené a těší se, že příští rok pojede znovu.


banner 1banner 2banner 3banner 4