cz
Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Tábory | Kontakt

Kontakt tábory

Organizování zájmových činností pro děti, jak v prostředí mateřských, tak i základních škol, se věnujeme již od roku 1997. Již v roce 2002 jsme rozšířili naši činnost a začali jsme pořádat první letní tábory.

Tvorba programů a vymýšlení zábavných her, či aktivit různého zaměření, nás velmi baví a naplňuje. Jelikož je pro nás každé dítě důležité, přistupujeme a věnujeme se každému individuálně.

Program tábora Ubytování a strava Základní informace a cena
Seznam věcí na tábor Poprvé na táboře Zdravotní péče a bezpečnost
Dokumenty ke stažení Kontakt Přihláška na tábor

 

Mgr. Tereza Pelcrová

        

 

Tereza začala v Rytmiku pracovat v roce 2006 jako lektorka tanečního a divadelního kroužku, později působila 6 let jako koordinátorka pro Prahu. Poté, co se odstěhovala z Prahy zpět na své rodné Plzeňsko. V současné době nám pomáhá s organizací tábora a stará se o komunikaci s rodiči. Tereza je velmi důležitou součástí naší společnosti, její pozice vyžaduje velké pracovní nasazení, proto si její práce velmi vážíme. Má velké zásluhy na rozvoji Rytmiku. Je zodpovědná, milá a přátelská. Terezka je osobou, bez které by nemohl Rytmik fungovat tak skvěle.

Říká o sobě
Do Rytmiku jsem nastupovala původně jako lektorka tanečního a divadelního kroužku. I když to byla moje první zkušenost s vedením kolektivu takto malých dětí, práce s nimi mě okouzlila a naplňuje mě dodnes. Jsem ráda, že se mohu podílet na tvorbě a zlepšování našich táborů.

Motto
„Malý je ten, kdo má malé cíle.”

Kontakt:
Tereza Pelcrová
Tel.: 725 424 567
tabory@rytmik-krouzky.cz

 

banner 1banner 2banner 3banner 4