Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Ústí nad Labem

Kroužky Ústí nad Labem

Pobočka naší společnosti byla v Ústí nad Labem založena už v roce 2005 s jediným cílem: navázat spolupráci s místními mateřskými a základními školami a ukázat dětem, že mohou svůj volný čas trávit aktivně, zábavně a ještě se mnohému naučit.

Jsme velmi rádi, že si naše kroužky získaly oblibu hned od začátku. Zároveň se snažíme aktivity rozšiřovat a nabízet dětem nová témata kroužků, aby mohly vyzkoušet i další možnosti a samy se rozhodnout, čemu se budou věnovat.

Barbora Paye

 
    
  
         

Bára studovala na britské univerzitě v Praze marketing, management, reklamu a komunikaci. Poté působila jako marketingová manažerka ve vetších korporacích v Praze. Žila několik let v Belgii a Irsku.
Bára je velmi aktivní, spolehlivá a obětavá. Má v sobě optimistického ducha. Její nadšení pracovat pro Rytmik a její několikaleté pracovní, ale i životní zkušenosti, jsou přínosem pro naší společnost. Bára je kreativní, ráda cestuje, miluje přírodu, kulturu a umění.

Říká o sobě
Myslim si, že práce s dětmi je posláním a je rozhodně smysluplná. Velmi mě těší, že mohu pracovat ve společnosti jejiž cílem je v dětských duších uchovávat radost a zároveň rozvíjet jejich dovednosti a kreativitu. Myslím si, že mojí nejsilnější stránkou je pozitivní interakce s lidmi, preciznost, zodpovědnost a ochota se neustále učit novým věcem. Jsem optimistická, empatická, ale zároveň důsledná a nerada slyším, že něco nejde. Říká se, že smích je kořením života a myslím si, že dětský smích je ten nejkrásnější. Na dětech mě nejvíce fascinuje jejich upřímnost, přirozenost a jejich kreativita. Práce v Rytmiku je dynamická a není stereotypní a to mi maximálně vyhovuje.

Motto
„Nejkrásnější hudba je lidský smích.“

Koordinátorka:
Barbora Paye
Tel.: 736 456 700
usti-nad-labem@rytmik-krouzky.cz

Kancelář:
RYTMIK Dětem o.p.s.
Bořivojova 1059/46
130 00 Praha 3 – Žižkov

banner 1banner 2banner 3banner 4