Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Východní Čechy

Východní Čechy

Ve Východních Čechách byla naše pobočka založena v roce 2012. Za poměrně krátký čas se nám podařilo navázat spolupráci s mnoha základními i mateřskými školami, za což jsme velmi rádi.

Naše aktivity se i proto snažíme nabízet dalším školám a současně s tím pracujeme na rozvoji stávajících kroužků a vymýšlíme i nové, abychom dětem nabídli rozmanitá témata, ze kterých si mohou vybrat.

Ing. Pavla Škeříková

          

 

Pavla pracuje v Rytmiku již od roku 2003. Začínala jako lektorka keramiky a tanečků, od roku 2006 až 2008 byla koordinátorkou pro Prahu, dále působí jako koordinátorka pro Východní Čechy a nyní je také programovou manažerkou.
Její pracovní náplní je rozvíjet aktivity naší společnosti a díky tomu je Pavla vlastně srdcem i duší Rytmiku. Je milá, ochotná, spolehlivá, a právě proto si jí velice vážíme. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor regionalistika a veřejná správa s vedlejší specializací na Učitelství ekonomických předmětů.


Říká o sobě
Jako malá jsem navštěvovala zájmové kroužky pro děti a hned při první příležitosti jsem se také chopila lektorství, neboť mě tato práce velmi baví a v přítomnosti dětí se cítím bezvadně. Líbí se mi jejich smysl pro humor, bezprostřednost a otevřenost. Vedla jsem kroužky mladých požárníků, jezdila na tábory jako vedoucí a již 15. rokem jsem lektorkou tanečního a keramického kroužku.

Motto
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“

Koordinátorka:
Ing. Pavla Škeříková
Tel.: 724 210 198
vychodni-cechy@rytmik-krouzky.cz

Korespondenční  adresa:

RYTMIK Dětem o.p.s.
Bořivojova 1059/46
130 00 Praha 3 – ŽižkovZpět do kontaktů

banner 1banner 2banner 3banner 4