cz
Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka |

Vážení rodiče,

vzhledem k momentální situaci kolem onemocnění COVID-19 a rozhodnutí Bezpečnostní rady státu jsou naše kroužky ve všech Základních a Mateřských školách zrušeny až do odvolání.

Celou situaci sledujeme a o dalších postupech Vás budeme informovat prostřednictvím emailu nebo školy.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Děkujeme a přejeme pevné zdraví!!

Váš kolektiv společnosti RYTMIK dětem o.p.s.


Zájmové kroužky nejsou jen pouhou zábavou. Je třeba si uvědomit, že jejich význam je mnohem hlubší. Prostřednictvím kroužků děti dostávají šanci, jak se plně realizovat v činnosti, která je baví, naplňuje a nejen to. Pokud dítě pravidelně navštěvuje nějaký kroužek, vybuduje si kladný vztah k aktivnímu trávení volného času. Kroužky jsou pro děti ideální příležitostí, díky které mohou poznat svůj talent. Ne všechny děti totiž vynikají v učení, mohou ale být úspěšné při hraní na hudební nástroj, ve sportu apod.

Dítě se také učí sociální interakci, učí se komunikovat, spolupracovat s ostatními v týmu a současně jít za svým cílem a prosazovat vlastní nápady. Získává sebevědomí, uvědomuje si vlastní osobnost a posiluje si schopnost organizace vlastního volného času, což mu může velmi pomoci i v budoucím životě.

Naše společnost se snaží dětem nabídnout rozmanité činnosti a pomáhá dětem najít si aktivitu, které se chtějí věnovat. Nabízíme hned několik kroužků se zaměřením na sport. Při nich se děti věnují pohybovým aktivitám, učí se pracovat v týmu i férovému soutěžení. Sportovní kroužky nejsou jen o pohybu, mají děti naučit, že pohyb k životu patří a jsou proto i prevencí proti dětské obezitě.

Připraveny máme i kroužky zaměřené na kreativní činnosti. Tyto podporují dětskou fantazii, kreativitu, pomáhají rozvíjet smysl pro detail a učí děti, že mohou realizovat vlastní nápady.

Naší nabídku tvoří i hudební a dramatické kroužky. Při hře na nástroj se dítě učí trpělivosti a vytrvalosti. Dramatický kroužek nabízí dětem šanci, jak se prosadit v kolektivu a ukázat okolí vlastní osobnost. Jsou skvělé i pro stydlivé děti, kterým pomáhají odbourat zábrany.

Pořádáme také kroužky zaměřené na výuku cizích jazyků. Lektoři využívají propracované metodiky, a proto se děti jazyk učí rychle a zábavnou formou. Díky tomu si jazyk rychle osvojí, a právě to jim může pomoci i budoucnosti.

Věříme, že naše nabídka plně pokrývá potřeby dětí, které si mohou vybrat svou oblíbenou činnost a té se s našimi lektory aktivně věnovat. Jsme přesvědčení, že mimoškolní aktivity mohou změnit život dítěte k lepšímu a snažíme se pro to udělat maximum.

banner 1banner 2banner 3banner 4