Nacházíte se v sekci: Úvodní stránka | Zlín

Zájmové kroužky ve Zlíně

Ve Zlíně jsme založili pobočku Rytmiku v roce 2011 a jsme velmi spokojeni s tím, že i zde je o naše kroužky velký zájem. Těší nás, že spolupráce se základními i mateřskými školami funguje a rozšiřuje se.

Naším cílem je na rozvoji dále pracovat a oslovit i další školy a školky. Snažíme se proto nabídku kroužků vylepšovat tak, abychom nabídli aktivní trávení volného času každému dítěti.

Ing. Jana Grygerková

        

 

Jana již dlouho toužila po práci s dětmi a pro děti. Je zkušenou lektorkou florbalu, bojových sportů a sebeobrany, je vedoucí letních dětských táboru, organizuje exkurze a soutěže. Ráda tvoří rukodělné práce a líbí se jí jezdit na výlety do přírody. Dlouhodobě se věnuje požárnímu sportu a účastní se soutěží s dětmi. Vystudovala VŠB - TU Ostrava, avšak mnoho let se věnuje i pedagogice a práci s dětmi.

Říká o sobě

Práce pro RYTMIK je pro mě spíše posláním než prací, protože práce s dětmi a pro děti mě životně nejvíce motivuje. Ráda komunikuji s řediteli základních a mateřských škol a nabízím jim naše kroužky, které vhodně doplňují jejich školní vzdělávací program.

Baví mě práce s našimi lektory, převážně studenty vysokých škol. Personalistiku vnímám jako svoji silnou stránku.

Motto
„Nikdy nelituj to, co jsi udělal, lituj jen to, co jsi neudělal.“

Koordinátorka:
Ing. Jana Grygerková
Tel.: 734 851 789
zlin@rytmik-krouzky.cz

Korespondenční adresa:
RYTMIK Dětem o.p.s.
28. října 359/210
709 00 Ostrava - Mariánské HoryZpět do kontaktů

banner 1banner 2banner 3banner 4