Zájmové kroužky v Praze

V Praze působíme již od roku 2002. Naše kroužky si našly oblibu v mateřských i základních školách po celém městě i okolí, což nás velmi těší a motivuje k tomu, abychom aktivity rozšiřovali dále. Koordinátorky, metodici i lektoři se snaží vymýšlet nové kroužky a rozšiřovat ty stávající, aby dětem dali možnost se realizovat v rozmanitých činnostech.

Za dlouhou dobu působnosti v hlavním městě jsme se mohli seznámit s mnoha dětmi, kterým jsme nabídli aktivní trávení volného času při sportu, tanci, hraní na hudební nástroje, výtvarné a kreativní činnosti, jazykových kurzech a mnoha dalších kroužcích.


 

Kancelář:
RYTMIK Dětem o.p.s.
Bořivojova 1059/46
130 00 Praha 3 – Žižkov

Koordinátorka:
Tereza Pelcrová
Tel.: 736 456 700
praha@rytmik-krouzky.cz

 

Tereza Pelcrová - zájmové kroužky v Praze

 

Tereza Pelcrová

Tereza začala v Rytmiku pracovat v roce 2006 jako lektorka tanečního a divadelního kroužku. Má velké zásluhy na rozvoji Rytmiku. Je zodpovědná, milá a přátelská. Terezka je osobou, bez které by nemohl Rytmik fungovat tak skvěle.
 

Říká o sobě

Do Rytmiku jsem nastupovala již v roc 2006, původně jako lektorka tanečního a divadelního kroužku. I když to byla moje první zkušenost s vedením kolektivu takto malých dětí, práce s nimi mě okouzlila a naplňuje mě dodnes. Jsem ráda, že se mohu podílet na řízení a zlepšování našich kroužků pro děti.

 

Motto

„Malý je ten, kdo má malé cíle.”