Pro ředitelky MŠ - kroužky  Pro ředitele ZŠ - kroužky

Pro ředitele MŠ a ZŠ - tábory

Pro ředitele ZŠ

Vážená paní ředitelko, pane řediteli,

rádi budeme spolupracovat i s Vaší školou a připravíme pro vaše žáky kvalitní zájmové kroužky. Naše nabídka kroužků je velmi pestrá a pevně věříme, že ji i Vaši žáci ocení a společně tak přispějeme k jejich rozvoji a nabídneme jim aktivní a zábavné trávení volného času.

Jak spolupráce s námi probíhá?

Společně se domluvíme, jaké kroužky ve Vaší škole můžeme nabídnout, protože Vy víte nejlépe, co děti na Vaší škole baví nejvíce. O vše ostatní se postaráme my. Termíny kroužků plně přizpůsobíme fungování školy. Jediné, co budeme potřebovat, jsou prostory. Kroužky zorganizujeme přímo na půdě Vaší školy, aby děti nemusely docházet do cizího prostředí. Naší starostí bude i propagace kroužků, takže se opravdu nebudete muset o nic starat.

 

Můžete nás kdykoliv zkontrolovat

Rodiče dětí i Vy zřejmě budete chtít vědět, co se děti na kroužcích naučily. Na Vaše přání s dětmi vystoupíme na školních akcích (Mikuláš, Vánoce, Den matek, Zahradní slavnosti apod.).

Kroužky pořádáme standardně 1x týdně (v případě zájmu lze kroužek uskutečnit i vícekrát týdně). Doba trvání jedné lekce je 60 minut.
Výuka probíhá pod vedením milých a zodpovědných lektorů, které důkladně vybíráme a školíme.

Velmi rádi navážeme spolupráci i s Vaší školou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.