Bezpečnost Vašich dětí

Způsob předání dětí

Praktické informace

Pro rodiče

Vážení rodiče,

jistě i vy chcete, aby se vaše dítko aktivně a zábavně využívalo svůj volný čas. Díky našim kroužkům si můžete být jisti, že tomu tak bude! Naše kroužky jsou dětem „šité na míru“!

Organizování rozličných kroužků v mateřských i základních školách se věnujeme již od roku 1997.

Náš cíl je jediný – nabídnout dětem kvalitní zábavu, při které budou moci rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Všechny naše kroužky probíhají přímo ve škole, kterou děti navštěvují, nemusíte tedy mít obavy, že by dítko muselo docházet do neznámého prostředí.

Proč to děláme?

Chceme dětem ukázat, že se mohou bezvadně bavit nejen u počítače. Snažíme se vymýšlet takové kroužky, které budou nejen zábavné, ale i poučné a děti budou moci získané dovednosti uplatnit i v budoucím životě.


Proč je dobré přihlásit Vaše dítě do vybraného kroužku?

  • Naučíme vaše dítě, jak naložit s volným časem.
  • Dítě pozná, co ho baví a pro co má nadání.
  • Dáte mu možnost přirozenou a hravou formou rozvíjet jeho talent a osobnost.
  • Zvýšíte sebevědomí dítěte.
  • Podpoříme vaše dítě v samostatnosti.
  • Práce ve skupině udržuje kamarádské vztahy.
  • Preferujeme výuku v menších skupinkách a individuální přístup ke každému dítěti

Jak kroužky probíhají?

Každý kroužek vede náš milý a zodpovědný lektor. Délka trvaní jedné lekce v mateřské škole je 45 minut a v základní škole 60 minut. Standardně se kroužky konají 1x týdně. O žádnou hodinu děti nepřijdou, v případě nemoci jejich lektora najdeme náhradu či nabídneme jiný termín.

 

Přesvědčit se můžete na ukázkové hodině

O našich kurzech se můžete dozvědět více na rodičovských schůzkách na začátku roku. K dispozici bude zástupce naší společnosti, který kroužky představí a budete se ho moci na cokoliv zeptat. Pravidelně na konci ledna a května pořádáme ukázkovou hodinu, na které budete mít možnost vidět, co se děti naučily

Potřebujete s výběrem kroužku poradit? Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi se s vámi domluvíme a najdeme společné řešení.
I vaše dítko rádi uvítáme!