Střední Čechy

Ve Středočeském kraji jsme naši pobočku založili již v roce 2004. Naše kroužky jsou v mnoha městech tohoto kraje populární už od samého začátku. Velmi nás těší, že zájem rodičů a dětí o kroužky roste.

Chceme dětem nabídnout aktivní trávení volného času při sportování, hraní na hudební nástroje i při jiných činnostech jako je třeba tvoření, modelářství apod. Náš kolektiv každý rok vymýšlí nové aktivity a zdokonaluje stávající kroužky, aby si děti mohly vybrat opravdu to, v čem se chtějí realizovat.


 

Koordinátor:
Jakub Pácal
Tel.: 736 456 700
praha@rytmik-krouzky.cz

Korespondenční  adresa:
RYTMIK Dětem o.p.s.
Bořivojova 1059/46
130 00  Praha 3 – Žižkov

 

Jakub Pácal

Kuba již dlouho toužil po práci s dětmi a pro děti. Je zkušeným lektorem sportovního kroužku a tanečního kroužku. Je také vedoucí letních dětských táboru, organizuje exkurze a soutěže. V Rytmiku pracuje již 7 let.


Říká o sobě
Není nic hezčího než dětská radost a dětský smích. Práci, kterou dělám, vnímám jako velmi smysluplnou a důležitou. Každý den potkávám a seznamuji se s neustále novými a novými lidmi, kteří mají stejnou chuť rozvíjet dětskou mysl tak, jako já. Tato práce je velmi dynamická. Každý den dělám spoustu různých činnosti a není to stereotyp, což mi vyhovuje. Jsem přátelský a pozitivní člověk, kterého práce s dětmi naplňuje.

Motto
,,Co tě nezabije, to tě posílí"