Zájmové kroužky v Ostravě

Ostrava je místem, kde jsme založili vůbec první pobočku společnosti Rytmik v České republice, stalo se tak v roce 1997. Začátky Rytmiku nebyly jednoduché. Začínali jsme totiž bez větších zkušeností v tomto oboru, ale dokázali jsme, že naše práce má smysl a je pro děti prospěšná. Postupem času se naše kroužky stávaly populárnějšími a dnes již máme na Ostravsku opravdu dlouhou tradici.

Každý rok je v Ostravě o naše kroužky větší zájem, což je naší motivací pro neustálé zdokonalování našich služeb. Chceme dětem nabídnout aktivní trávení volného času.


 

Koordinátorka:
Jana Lošáková
Tel.: 724 757 320
ostrava@rytmik-krouzky.cz
losakova@tisk-agency.net

Kancelář:
RYTMIK Dětem o.p.s.
Gajdošova 29A
702 00 Moravská Ostrava

 

Jana Lošáková

Jana se pro práci v Rytmiku okamžitě nadchla. Má vystudovanou ekonomickou školu a celý život pracuje v polygrafii. Kromě své práce ji od mládí bavila práce s dětmi. Dělala instruktorku na letních táborech a vedla kroužky na základních školách.

Říká o sobě
Po letech jsem dostala možnost pracovat s dětmi. Je to činnost, která mě v mladším věku naplňovala a zjistila jsem, že mě naplňuje stále i teď a nesmírně baví. Navíc již můžu těžit z letitých zkušeností. Práci s dětmi a pro děti beru jako poslání, které je odměněno nejhezčí a nejlepší odměnou a tou je dětský úsměv.

Motto
„Dětský úsměv je pohlazení na duši.“