Vývojový a kreativní tým

Autoři našich metodik

O nás

Jsme společnost Rytmik a pořádáním zájmových kroužků pro děti ze základních a mateřských škol se zabýváme již od roku 1997. V úplných počátcích jsme organizovali taneční kroužky, tehdy ještě pod názvem Taneční škola Rytmik.

Mile nás potěšil a překvapil velký zájem a současně spokojenost dětí, který byl hlavním impulzem pro náš další rozvoj. Hned o rok později jsme naší nabídku rozšířili o další zájmové kroužky, z nich většinu nabízíme dodnes.
 

Naše práce ve prospěch vašich dětí!

Za naší prací stojí bohaté zkušenosti, které samozřejmě maximálně využíváme ve prospěch dětí. V rámci kroužků nabízíme dětem smysluplné využití volného času a to formou zábavy. Naši lektoři pomáhají dětem rozvíjet jejich osobnost, dovednosti, kreativitu, logické myšlení, zručnost i týmového ducha. Chceme, aby se děti cítily co možná nejlépe, odměnou nám za to je jejich zájem a spokojenost.

Kroužky pořádáme přímo v základních a mateřských školách, do kterých děti chodí. Nemusíte tedy mít obavy, že by se vaše dítko pohybovalo v neznámém prostředí.
 

Mezi hlavní hodnoty naší společnosti patří kvalita, profesionální a seriózní přístup, spolehlivost a tradice.

Dlouholeté zkušenosti, ale hlavně poslání nás motivuje nabízet pro děti kroužky, které budou pro ně přínosné a zároveň podpoří jejich bezstarostné dětství.

Kolektiv společnosti 
RYTMIK Dětem o.p.s.