O nás

Dovolte, abychom se Vám představili. Jsme společnost Rytmik a od roku 1997 se zabýváme pořádáním zájmových kroužků pro děti z mateřských a základních škol. Nejprve jsme pro děti organizovali taneční kroužky, tehdy ještě pod názvem Taneční škola Rytmik. Avšak o rok později jsme rozšířili nabídku o další zájmové kroužky a většinu z nich nabízíme dodnes.

Našim cílem je poskytnout dětem širokou škálu zájmových činností pro využití volného času. Zároveň však chceme rodičům umožnit, aby také měli příležitost zjistit, co jejich dítě zajímá a k čemu může mít vlohy. Děti v kroužcích nabývají zkušenosti, rozvíjí kreativní činnost, fantazii a motorický vývoj. Naučí se také pracovat samostatně, ale i v kolektivu mezi svými vrstevníky. Naší snahou je, aby se děti cítily příjemně a pohodlně. Také proto kroužky probíhají v mateřských a základních školách, kde to dobře znají.

Hodnoty naší Společnosti jsou kvalita, pěkný a seriózní přístup, spolehlivost a tradice.

Dlouholeté zkušenosti, ale hlavně poslání nás motivuje nabízet pro děti kroužky, které budou přínosné a zároveň podpoří jejich bezstarostné dětství.

Kontakty na jednotlivé regionální pobočky naleznete zde.