Zájmové kroužky v Olomouci

V Olomouci byla pobočka naší společnosti otevřena už v roce 1999. Jsme hrdí na to, že se nám podařilo navázat spolupráci s mateřskými i základními školami napříč celým městem a okolím. S mnoha z nich spolupracujeme po celou dobu naší působnosti.

I v Olomouci se snažíme plnit náš hlavní cíl: dokázat a ukázat dětem, že volný čas mohou trávit aktivně, zábavně a současně i naučně. Snažíme se o to, aby se kroužky dostaly i na další školy i školky a staly se přínosné pro všechny děti. Každý rok připravujeme nová témata, aby si děti mohly vybírat a zkoušet nové věci.


 

Koordinátor
Pavel Orálek
Tel.: 724 757 331
olomouc@rytmik-krouzky.cz

Korespondenční adresa
RYTMIK Dětem o.p.s.
Gajdošova 29A
702 00 Moravská Ostrava

 

Pavel Orálek

Pavel pracuje celý život v polygrafii a tato práce ho baví. Kromě této profese se v mladším věku věnoval práci s dětmi. Dělal instruktora na letních táborech a vedl zájmové kroužky pro děti. Nyní se k práci s dětmi vrátil a je nesmírně rád za tuto příležitost, jelikož se může kromě svých vnuků věnovat i jiným dětem.

 

Říká o sobě
Konečně jsem dostal příležitost dělat a věnovat se tomu, co mě v mladším věku naplňovalo. Práci v Rytmiku beru jako výzvu a chci se ji chopit jak nejlépe dovedu.

 

Motto
Co nás nezabije, to nás posílí.