Program tábora

Tvorba programů, vymýšlení zábavných her a aktivit různého zaměření, to vše tvoříme již dlouho před realizací tábora samotného. Snažíme se vytvořit program co nejpestřejší a nejrozmanitější. To vše tak, ať si přijde na své každé dítě. Prostřednictvím zábavy a radosti se snažíme naplnit potřeby a zájmy dětí. Veškeré činnosti a aktivity jsou přizpůsobeny nejen věku, ale především schopnostem a dovednostem každého dítěte.

A na co se Vaše děti mohou těšit?

Dopoledne

Očekáváte, že se vaše dítě na našem táboře něco nového naučí a to formou zábavy?

Právě dopoledne je věnováno aktivitám, které vaše dítě může navštěvovat po celou dobu tábora. Tyto aktivity jsou součástí programu a náplní tábora. Děti pracují ve skupinách pod vedením  milých lektorů. Cílem těchto dopoledních aktivit je rozvíjet schopnosti a dovednosti vašich dětí formou zábavy. Nabízíme čtyři typy dopoledních aktivit zaměřené různými směry a to Tvořivé dílny, Sportovní aktivity, Tanec a Vědecké pokusy. Více informací naleznete v sekci ,,dopolední aktivity“.

Odpoledne

Témat letošních táboru máme v nabídce více a neustále přibývají nové.

Bližší informace o jednotlivých programech táborů naleznete po rozkliknutí bannerů níže.

Které téma se bude realizovat ve Vašem městě či obci se dozvíte na těchto webových stránkách v sekci přihláška, vždy u konkrétního termínu tábora.

Týden plný zábavy, kreativních úkolů a her čeká Vaše děti právě u nás.

 

 

A co když bude pršet?

Nepříznivé počasí? To nás nezastraší. V případě nepříznivého počasí máme v záloze náhradní program. Každý vedoucí má připraveno několik tzv. „mokrých variant“ právě pro případ nepříznivého počasí. Máme v zásobě pestrou škálu vědomostních a kreativních her, pohybových aktivit (určených pro vnitřní použití), deskové hry, výtvarné dílny, zpěv a hudbu a spoustu dalšího.

 

Odměny pro děti

Pro každé dítě máme přichystán diplom za účast, dále pak zvláštní diplomy různých disciplín a úloh, sladké odměny pro každého.

Je pro nás velmi důležité, aby si vaše děti odnesly z tábora spoustu krásných zážitků a úsměvů na tváři. Budeme velmi rádi, když si náš tábor vyberete. Pokud tak učiníte, již teď Vám velmi děkujeme za vaši projevenou důvěru.

Těšíme se na vaše děti.