Kroužky v Českých Budějovicích

Rok 2009 byl tím, kdy jsme v Českých Budějovicích oslovili první mateřské a základní školy. Podařilo se nám navázat spolupráci s mateřskými i základními školami napříč celým městem. Samozřejmě se snažíme stále vylepšovat naše služby a kroužky, abychom i v Českých Budějovicích měli spoustu spokojených dětí a rodičů.

Prostřednictvím našich tématicky rozmanitých kroužků i zde nabízíme dětem aktivní způsob, jak mohou trávit volný čas. Naší snahou je, abychom dětem rozšířili obzory a naučili je novým věcem. Každý rok proto nabízíme nová témata kroužků.


 

Koordinátorka
Andrea Forghieriová, DiS.
Tel.: 777 395 000
cb@rytmik-krouzky.cz

Asistentka
Mgr. Helena Dohnalová
Tel.: 606 315 530
cb@rytmik-krouzky.cz

Korespondenční adresa
RYTMIK Dětem o.p.s.
Bořivojova 1059/46
130 00  Praha 3 – Žižkov

 

Andrea Forghieriová, DiS.

Andrea si práci v Rytmiku okamžitě zamilovala. S vedením kroužků má zkušenosti a pohyb ji není cizí, neboť se sama věnovala v dětství nesčetným aktivitám. Právě ve školce začala s moderní gymnastikou a baletem, které u nás plánuje vyučovat. Díky dlouhodobým aktivitám rozezná kvalitu kroužků a úroveň znalostí lektora. I za relativně krátkou spolupráci dokázala své nadšení promítnout​ do organizace našich kroužků.

Říká o sobě
V dnešní době si stále více a více uvědomuji, že je jedno v jakém století  nebo státě žijeme, ale že jednou ze skvělých věcí, kterou můžeme pro sebe udělat, je najít práci, která nás baví a naplňuje.

To nejlepší co po sobě na tomto světě můžeme zanechat jsou naše vědomosti a hlavně naše děti. Nechme je vynikat a objevovat nové věci. To ony jsou naší budoucností.

Ač jsem dle vzdělání nutriční terapeutkou, vyzkoušela jsem i jiné zaměstnání. Dnes mohu s úsměvem na tváři říci, že v Rytmiku se cítím nejen velice spokojeně, ale také jako DOMA.


Motto
"Chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě."