Zájmové kroužky v Brně a okolí


Ředitelka pro Jihomoravský kraj:
Bc. et Mgr. Lucie Teresa Šultesová
Tel.: 732 151 235
brno@rytmik-krouzky.cz

Asistentka:
Bc. Kristýna Faltová
Tel: 777 758 960
brno.info@rytmik-krouzky.cz

Kancelář:
RYTMIK
Provazníkova 1231/7
613 00 Brno


Projekty

Hledáme pro vás stále nové možnosti, jak rozšířit naši stávající nabídku zájmových aktivit. Proto jsme se rozhodli obohatit činnost RYTMIK Brno o spolupráci s dalšími organizacemi. Společně budeme nabízet nejrůznější vzdělávací programy, workshopy, sportovní i pobytové akce.

Zajímá vás konkrétní akce či máte dotazy? Chtěli byste přizpůsobit některý z projektů na míru? Kontaktujte nás na brno@rytmik-krouzky.cz nebo tel: 732 151 235.
 Studio SUNFIT SUNFIT studio Petry Moudré

Petra je sportovec tělem i duší a se svými lektorkami pořádá sportovní akce pro dospělé již od roku 2005. Setkat se s ní můžete na hodinách aquaerobiku, skupinových lekcích od jógy po body balance, nordic walkingu, fit víkendech či cvičení u moře.

V rámci naší spolupráce připravujeme outdoorové akce pro rodiče i jejich děti, plánujeme také letní pobyt. A na co se s námi můžete těšit? Třeba na nordic walking pro dospělé spojený s lesním putováním pro děti či sportovní summer camp.

Sledujte naše Aktuality, Facebook či Instagram, kde najdete aktuální informace a pozvánky.

  • Letní sportovní pobyt pro mámy& děti (5 - 11 let), 24.-28.7.2021, Balonový hotel Radešín

Pojeďte s námi zažít pět pohodových dnů v útulném hotelu Radešín. Maminky se mohou těšit na vlastní aktivity zaměřené na cvičení a zdravý pohyb (jóga, zdravá záda, mobilizace kloubů, kruhový trénink, nordic walking). Na děti čeká pestrý program s tematikou "Cesta kolem světa" - hry, tvoření, táborák, stezka odvahy, karneval a spoustu dalšího! Přečtěte si podrobnosti a přihlašte se na www.sunfit.cz!
 Sea Horse Diving Sea Horse Diving

Profesionální potápěči ze Sea Horse Diving se na špičkové úrovni věnují výuce přístrojového potápění. Realizují akce všech úrovní obtížnosti – zkušební ponory pro začátečníky, výcviky potápěčů i instruktorů i specializované kurzy jako vrakové či jeskynní potápění.

V Rytmiku Brno máme rádi výzvy a nové příležitosti, proto jsme neváhali přijmout nabídku k ojedinělé spolupráci. Společně připravujeme kroužek potápění pro děti, klienti Rytmiku budou mít také možnost účastnit se vybraných akcí za zvýhodněných podmínek.

  • Léto s potápěním (19.6., 31.7., 7.8., 21.8.), lom Výkleky u Olomouce

​Zažijte nezapomenutelný den s potápěči, kteří vám umožní zkušební ponor s profesionální výbavou! Program je určený pro dospělé a děti od 8 let věku, naučíte se i základy první pomoci a záchrany tonoucího. Každý účastník má svého vlastního instruktora, který se mu věnuje. A můžete se rovnou zapsat i do celoročního kroužku!

To nejlepší na konec! S heslem "RYTMIK BRNO" získáte při platbě 15% slevuPodrobné informace a přihlášky na našem letáku.Spolek Petrklíč Spolek Petrklíč

Členové Spolku Petrklíč jsou nadšenými včelaři. Na toto téma pořádají množství odborných přednášek, kurzů a výukových programů. Dále se věnují i oblastem lesnictví, ekologie, myslivosti či botaniky.

Včelaření se v posledních letech vrací do popředí zájmu u dětí i dospělých, proto přinášíme toto téma mezi děti a žáky mateřských i základních škol.

  • Projektový den „Včeličkování aneb Na skok včelařem“

Program primárně realizujeme přímo v daných MŠ a ZŠ pod vedením zkušeného lektora – včelaře. Děti se dozví vše podstatné ze života tohoto užitečného hmyzu a mnohé zajímavosti z oblasti chovu včel. Vyzkouší si včelařský oblek i rozličné pomůcky, součástí programu je také ochutnávka medů a tematické hry. Délka programu: 1,5 – 2 hodiny, prohlédněte si leták pro MŠ a leták pro ZŠ
 Kouzelník Michal Ondřej Kouzelník Michal Ondřej

Věřte, nevěřte, bavte se.“ To je motto talentovaného profesionálního kouzelníka Michala Ondřeje. Nečekejte tradiční vytahování králíka z klobouku, ale moderní magii provázenou nevšedními příběhy a emocemi. V jeho pojetí vás čeká dechberoucí představení, kterému nechybí ani pořádná dávka humoru.

Kouzla a magické myšlení neodmyslitelně patří k dětskému věku. Proto je naším cílem nabídnout dětem různé cesty získávání nových zážitků a zkušeností, které jim pomohou rozvíjet jejich kreativitu, fantazii a představivost.

  • Projektový den „(O)kouzlení“

Interaktivní představení nabízíme dětem v rámci MŠ. Součástí programu jsou nevšední kouzla (např. levitace, zvětšování, mizení) i mikromagie, děti si vyrobí vlastní kouzelnou kartu, odnesou si malý dárek a do třídy získají balonkovou ozdobu. Délka programu 70 – 90 min, k dispozici leták pro MŠ.
 


 

Akce

Kroužkobraní Kroužkobraní

Kroužkobraní je již tradiční akcí pořádanou v brněnském Avion Shopping Parku. Každoročně během září mají rodiče a děti možnost seznámit se se širokou nabídkou volnočasových aktivit, které prezentují jednotlivé organizace. Brněnská pobočka RYTMIK je pravidelným účastníkem, přijďte se příště za námi podívat i vy!

Ředitelka pro Jihomoravský kraj:
Bc. et Mgr. Lucie Teresa Šultesová
Tel.: 732 151 235
brno@rytmik-krouzky.cz

Asistentka:
Bc. Kristýna Faltová
Tel: 777 758 960
brno.info@rytmik-krouzky.cz

Kancelář:
RYTMIK
Provazníkova 1231/7
613 00 Brno