Zájmové kroužky v Brně a okolí

Projekty

Přinášíme zajímavá témata přímo do Vaší školy či školky! Vyberte si ze široké nabídky projektových dnů.

Zajímá vás konkrétní akce či máte dotazy? Chtěli byste přizpůsobit některý z projektů na míru? Kontaktujte nás na brno@rytmik-krouzky.cz nebo tel: 732 151 235.

 

Projektové dny v MŠ a ZŠ

 

  • Projektový den "Včeličkování aneb Na skok včelařem"

Program primárně realizujeme přímo v daných MŠ a ZŠ pod vedením zkušeného lektora – včelaře. Děti se dozví vše podstatné ze života tohoto užitečného hmyzu a mnohé zajímavosti z oblasti chovu včel. Vyzkouší si včelařský oblek i rozličné pomůcky, součástí programu je také ochutnávka medů a tematické hry. Délka programu: 1,5 hodiny, cena 140,-/dítě, leták.

 

  • Projektový den "Jak vidím, když nevidím" 

Programem provází lektorka Petra Bezáková, která se setkáním s dětmi věnuje již dlouhou dobu. Sama žije s postižením zraku, běžně ji doprovází vodící pes. Cílem tohoto programu je přiblížit běžný denní život osob s postižením, zmírnit častý ostych a obavy dětí a ukázat způsoby správné komunikace a pomoci. Děti si vyzkouší simulaci postižení zraku, pomůcky pro nevidomé a poznají účel vodících psů. Vhodné pro předškoláky a žáky ZŠ, délka programu 45/90 min, cena 80,-/dítě, prohlédněte si leták s informacemi.