Praha 4 Praha 9 Praha – západ

Veronika Grant (Janečková)

telefon:  775 996 036
e-mail: v.janeckova@rytmik-krouzky.cz

Informace ke kroužkům: admin-vj@rytmik-krouzky.cz

Veronika se stala součástí Rytmiku, protože ji práce s dětmi velmi naplňuje. Co se týče prací s dětmi, velké zkušenosti získala jako táborová vedoucí, kam jezdí již více než 10 let, životem v UK, kde starala o děti jako Aupair a také organizací volného času dětí na lyžařských táborech. Má mnohaleté zkušenosti s výběry lektorů, proto si můžete být jisti, že Vaše děti budou v těch nejlepších rukách. Mluví velmi dobře anglicky, proto komunikace s anglicky mluvícími určitě nebude problém.

Říká o sobě

Jsem velmi pyšná, že můžu být součást Rytmiku a vnímám to jako takové své poslání, jelikož vím, že vzdělání a vývoj dětí je důležitější, než si mnohdy skutečně uvědomujeme. Těší mě, že Vám můžeme nabídnou velké portfolio kroužků, kde se ten Váš poklad může rozvíjet formou, která ho bude hlavně bavit.
Nejlepší práce je práce, kterou hlavně vnímáte jako koníček a já jsem ráda, že jsem tohoto dosáhla v mém životě. Jsem velice pozitivní, přátelská a uvědomuji si, že nám svěřujete to, co je pro Vás nejdůležitější, a proto Vám takto předem děkuji za projevenou důvěru.

 

Motto

„Jediný limit, který máš, je ten, který si sám vytvoříš.“