Pod pirátskou vlajkou

Legendy tradují, že na bájném Krokodýlím ostrově se nachází obrovský poklad. Mnoho dobrodruhů, námořníků, ale i králů se snažilo tento poklad naleznout, ale marně.
Teď se ale objevila nová indicie! Je to mapa, která byla roztrhána na několik kousků.
Ty kousky byly rozházeny po různých ostrovech a já se vás piráti ptám: Vydáme se společně na dobrodružnou cestu, abychom poklad našli?!
Každý den děti bude vítat a provázet vedoucí v kostýmu piráta.

Pirát, jako hlavní hrdina Krokodýlího ostrova, bude děti celým tajuplným ostrovem provázet. Každý den bude mít pro děti  přichystány úkoly a aktivity, které děti splnit, aby nalezli ztracený poklad.

Občas se stane, že hlavní pirát nabídne dětem speciální „challenge“, která bude skutečně velkou výzvou. Vydejte se tedy s námi za zábavou a dobrodružstvím po stopách tajemného Krokodýlího ostrova.

Děti čekají kolektivní a etapové hry, hledání pokladů, plnění tajemných úkolů a pozor! Také záhadné dopisy a překážky nás mohou překvapit . Děti se také mohou těšit i na různá překvapení.

Zkrátka nebudeme zahálet, ale zažijeme spoustu legrace a budeme se pořádně bavit. O letních prázdninách je potřeba využít každý den, abychom si společně pořádně užili. Už se také tak těšíte jako my?