Vývojový a kreativní tým

Cílem naší společnosti je nabízet dětem kroužky s rozmanitými tématy. Vymyslet nové aktivity a celou koncepci kroužku není vůbec jednoduché. V naší společnost má tento nelehký úkol na starost kreativní a vývojový tým. Tvoří ho naši zaměstnanci, z nichž většina pracuje v Rytmiku už řadu let.

Lidé z vývojového týmu tvoří zázemí pro naše aktivity a pro činnost Rytmiku jsou opravdu velmi důležití. Kromě vymýšlení nových kroužků a projektů mají na starost také chod naší společnosti. Jejich práce si velmi ceníme.


 

Mgr. Tereza Pelcrová - marketing

Tereza začala v Rytmiku pracovat v roce 2006 jako lektorka tanečního a divadelního kroužku, později působila 6 let jako koordinátorka pro Prahu. Poté, co se odstěhovala z Prahy zpět na své rodné Plzeňsko, pracuje v naší společnosti od roku 2013 jako marketingová manažerka. Terezka je velmi důležitou součástí naší společnosti, její pozice vyžaduje velké pracovní nasazení, proto si její práce velmi vážíme. Má velké zásluhy na rozvoji Rytmiku. Je zodpovědná, milá a přátelská. Terezka je osobou, bez které by nemohl Rytmik fungovat tak skvěle.

Říká o sobě
Do Rytmiku jsem nastupovala původně jako lektorka tanečního a divadelního kroužku. I když to byla moje první zkušenost s vedením kolektivu takto malých dětí, práce s nimi mě okouzlila a naplňuje mě dodnes. Jsem ráda, že se mohu podílet na řízení a zlepšování našich kroužků pro děti.

Motto
„Malý je ten, kdo má malé cíle.”

 

Mgr. Iva Šimková - personalistka

Iva začala v Rytmiku pracovat v roce 2005 jako lektorka sportovního kroužku a kroužku Flétničky. V roce 2007 se stala koordinátorkou pro Brno a na této pozici působila až do roku 2011. V současné době pracuje jako naše hlavní personalistka. Aktivně spolupracuje s regionálními koordinátorkami, pomáhá při výběru nových lektorů i v řízení těch stávajících. Dříve působila také jako personalistka v bance. Je velmi empatická, přátelská a pro každého má pochopení. Iva patří k velmi důležitým osobám naší společnosti, bez ní si ani Rytmik už nedokážeme představit.

Říká o sobě
Během studia psychologie jsem měla možnost pracovat jako lektorka kroužků Sportovek a Flétničky a tato práce mě nadchla. Postupně jsem pracovala i na pozici koordinace kroužků.
Práce u nás v Rytmiku si vážím nejen pro její pestrou náplň a perfektní kolektiv, ale hlavně proto, že Rytmik staví spokojenost dětí na první místo.

Motto
„Děti jsou nejlepší učitelé“

 

Ing. Pavla Škeříková - tvorba programů

Pavla pracuje v Rytmiku již od roku 2003. Začínala jako lektorka keramiky a tanečků, od roku 2006 až 2008 byla koordinátorkou pro Prahu, dále působila jako koordinátorka pro Východní Čechy a nyní je programovou manažerkou. Její pracovní náplní je rozvíjet aktivity naší společnosti a díky tomu je Pavla vlastně srdcem i duší Rytmiku. Je milá, ochotná, spolehlivá, a právě proto si jí velice vážíme. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor regionalistika a veřejná správa s vedlejší specializací na Učitelství ekonomických předmětů.

Říká o sobě
Jako malá jsem navštěvovala zájmové kroužky pro děti a hned při první příležitosti jsem se také chopila lektorství, neboť mě tato práce velmi baví a v přítomnosti dětí se cítím bezvadně. Líbí se mi jejich smysl pro humor, bezprostřednost a otevřenost. Vedla jsem kroužky mladých požárníků, jezdila na tábory jako vedoucí a již 15. rokem jsem lektorkou tanečního a keramického kroužku.

Motto
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“

 

Bc. Zuzana Maiwaelderová 
kontrolorka kvality a tvorba nových projektů

Zuzka navštěvovala naše kroužky už jako malá holka, my jsme velmi rádi, že se jí zalíbily natolik, že se později stala naší lektorkou. Nejdříve v Rytmiku pracovala 3 roky jako lektorka pro sportovní kroužek a současně ochotně pomáhala organizovat provoz ostravské pobočky Rytmiku. Od roku 2012 do roku 2014 působila jako koordinátorka pro Ostravu. Nyní má na starost kontrolu kvality kroužků a realizaci nových projektů naší společnosti. Zuzka je spolehlivá, cílevědomá, pracovitá a velmi milá.

Říká o sobě
Už od mládí jsem se věnovala outdoorovým kurzům, zážitkové pedagogice a volnočasovým aktivitám pro děti. Když jsem v Rytmiku dostala příležitost rozvíjet svoje organizační schopnosti, byla to pro mě výzva, kterou jsem chtěla zvládnout. V Rytmiku jsem se naučila, jak pracovat s dětmi a současně i spoustu nových věcí z oblasti managementu, marketingu.

Motto
„Ráda přijímám výzvy, motivují mě a posouvají v životě dál“

 

Ing. Magda Menšíková - grafička a koordinátorka tvorby metodik

Magda od roku 1999 navštěvovala společně se svou sestrou jako děti naše kroužky v Olomouci. Jsme rádi, že se jí zalíbily natolik, že se později stala členkou našeho týmu. Od roku 2007 začala v Rytmiku pracovat jako lektorka výtvarných a tvořivých kroužků, později působila společně se svou sestrou jako koordinátorka pro Olomoucký kraj. V současné době se zaměřuje na tvorbu metodiky a má na starost také reklamu. Magda je velmi milá a empatická. První zkušenosti s dětmi získala v roli vedoucí na dětských táborech.

Říká o sobě
Práce s dětmi mě naplňuje a je vlastně celý můj život. Už jako malá jsem se věnovala tvoření, což mě baví i dnes a ráda se o své zkušenosti podělím právě s dětmi. Když mám čas, ráda také sportuji a cestuji. Práce pro Rytmik mi ukázala, že zaměstnání může být současně i největším koníčkem.

Motto
„Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“

 

Ing. Markéta Menšíková - grafička a koordinátorka tvorby metodik

Markéta společně se svojí sestrou Magdou navštěvovala naše kroužky již jako malá holka. Opravdu nás těší, že kroužky inspirovaly obě děvčata natolik, že se později staly našimi lektorkami. Markéta začínala v Rytmiku v roce 2007 jako lektorka výtvarných a tvořivých kroužků. V období 2009 až 2013 pracovala společně se svoji sestrou Magdou jako koordinátorka pro Olomoucký kraj a od roku 2013 se obě starají o grafiku a reklamu naší společnosti. Markéta je velmi empatická a energická. Společně s Magdou ilustrovaly například učebnice angličtiny.

Říká o sobě
Čas strávený s dětmi mě nabíjí energií. Jejich nápady a fantazie nezná mezí a je také velmi inspirující. Ze všeho nejvíc mě baví právě tvořivé kroužky, při kterých děti vyjadřují svou vlastní kreativitu. Práce pro Rytmik mi přináší možnost se realizovat v tom, co mám ráda a co mně naplňuje. Kromě práce s dětmi mám velmi ráda hudbu, cestování a sporty všeho druhu. protože mají srdce na dlani a společný cíl – šťastné děti!

Motto
„S úsměvem jde všechno lépe.“

 

Tereza Morongová - organizátorka kulturních akcí

Tereza už jako malá holka navštěvovala kroužky Rytmiku. Těší nás, že jí zaujaly a inspirovaly natolik, že se později stala naší lektorkou. Začínala jako lektorka aerobiku a angličtiny v Ostravě a ráda a ochotně také pomáhala s provozem ostravského Rytmiku. Poté, co se odstěhovala do Prahy, působila od roku 2011 do roku 2014 jako koordinátorka pro Středočeský kraj. V současné době má na starost organizaci kulturních akcí a dobročinných projektů pro naši společnost. Tuto oblast považujeme za velmi důležitou součást činnosti Rytmiku. Terezka je zodpovědná, ambiciózní a velmi milá. Zkušenosti s dětmi má bohaté, již od 16 let jezdila na dětské tábory jako vedoucí.

Říká o sobě
Děti jsou mým velkým koníčkem. Odjakživa k nim mám blízko a ráda s nimi trávím svůj volný čas. Nikdy je nerozděluji na děti hodné a děti zlobivé. Myslím si, že jsou jen děti zabavené a děti, které mají čas zlobit. Proto mě baví vymýšlet jim aktivitu, zajišťovat zajímavý program, učit je novým věcem. Věřím, že to, co v Rytmiku děláme, má smysl.

Motto
„Jaké si to uděláš, takové to máš.“