Zájmové kroužky v Brně a okolí

Akce a pobyty

RYTMIK - to nejsou jen kroužky! Pořádáme jednodenní i pobytové akce pro rodiče i děti s jedinečným konceptem "paralelních" programů. Rodiče mají čas pro sebe a účastní se připravených aktivit, dětem je zajištěn plnohodnotný program plný her a zábavy. 

Sledujte @rytmikbrno na FB a Instagramu! Informace na brno@rytmik-krouzky.cz nebo tel: 732 151 235.

 

Aktuálně nabízíme

 

  • Tátavíkend - akční tatínci či dědečci se svými ratolestmi (5 - 11 let), 28.-31.10.2021, Hotel Antoň Telč

Podzimní prázdniny v pánském stylu!!! Užijte si se svými dětmi "Dobrodružství v městě Telči", strávíte příjemný čas při společných aktivitách i odděleném programu.

Čeká vás šifrovací hra, týmová bojovka, večerní zkouška odvahy a další fajn aktivity s dětmi.

NAVÍC: Prohlídka pivovaru s degustací, První pomoc u dětí, Zajímavosti chovu včel 

PŘIHLAŠOVÁNÍ SPUŠTĚNO na webu Akční víkendy.

 

 

  • Letní pobyt pro mámy/babičky & děti (5 - 11 let), 31.7.-4.8.2022, Balonový hotel Radešín

 

Kde nás potkáte

 

  • Bystrcký scuk, 28.8.2021, 15:00 - 18:00, ZŠ Vejrostova

Sportovní odpoledne pro děti v areálu ZŠ Vejrostova. Přijďte si s námi užít překážkovou dráhu nebo si oddychnout při rukodělném tvoření.

 

  • Kroužkobraní, 5.9.2021, Avion Shopping Park

Kroužkobraní je již tradiční akcí pořádanou v brněnském Avion Shopping Parku. Každoročně během září mají rodiče a děti možnost seznámit se se širokou nabídkou volnočasových aktivit, které prezentují jednotlivé organizace. Brněnská pobočka RYTMIK je pravidelným účastníkem, přijďte se příště za námi podívat i vy!


 

Partnerské organizace


Studio SUNFIT SUNFIT studio Petry Moudré

Petra je sportovec tělem i duší a se svými lektorkami pořádá sportovní akce pro dospělé již od roku 2005. Setkat se s ní můžete na hodinách aquaerobiku, skupinových lekcích od jógy po body balance, nordic walkingu, fit víkendech či cvičení u moře.

V rámci naší spolupráce připravujeme outdoorové akce pro rodiče i jejich děti, plánujeme také letní pobyt. A na co se s námi můžete těšit? Třeba na nordic walking pro dospělé spojený s lesním putováním pro děti či sportovní summer camp.

Sledujte naše Aktuality, Facebook či Instagram, kde najdete aktuální informace a pozvánky.Spolek Petrklíč Spolek Petrklíč

Členové Spolku Petrklíč jsou nadšenými včelaři. Na toto téma pořádají množství odborných přednášek, kurzů a výukových programů. Dále se věnují i oblastem lesnictví, ekologie, myslivosti či botaniky.

Včelaření se v posledních letech vrací do popředí zájmu u dětí i dospělých, proto přinášíme toto téma mezi děti a žáky mateřských i základních škol.